Svojí cestou
Svojí cestou
Feb 16, 2022
#33 Tomáš Zdražil: Mindset finanční a časové svobody
Play • 57 min

Už brzy vyjde kniha Detox hlavy! Jestli chcete mít v hlavě víc prostoru, klidu a jasnosti, přihlaste se na čekací list a dostanete zprávu, až bude kniha dostupná.

---

Být finančně svobodný, pracovat hodinu denně nebo jak se vám zrovna chce, 6 měsíců z roku cestovat po překrásných destinacích, bydlet v krásné komunitě u přehrady... zní to trochu jako pohádka. Tomášovi Zdražilovi, se kterým si v tomto rozhovoru povídám, se takovýto životní styl podařilo vytvořit. Docílil toho pomocí investování, sebevzdělávání, chytrého přemýšlení o penězích a hlavně svého mindsetu, o kterém se bavíme do hloubky.

Jestli vás zajímá, jaké to je žít svobodným životním stylem, kdy peníze nejsou problém, a jak si to v hlavě poskládat tak, abychom toho mohli dosáhnout, z tohoto rozhovoru budete nadšeni.

Povídáme si o tom, co pro Tomáše znamená finanční a časová svoboda a jaká k nim pro Tomáše vedla cesta, bavíme se o Tomášově životním a denním rytmu, o důležitosti pohybu, o cestování bez zpáteční letenky, o spiritualitě a práci se sny, o životních hodnotách a o praktických způsobech, jak žít zdravěji. Na závěr Tom dává několik rad a doporučení ohledně financí a celkově šťastného života.

Přeji vám inspirativní poslech!

---

Odkazy:

---

Jestli chcete každý pátek dostávat 5 seberozvojových tipů a podnětů k vašemu růstu, přihlaste se k odběru Týdenního Výcucu. Odebírá ho 800+ lidí a prý stojí za to. :)

Provoz podcastu můžete podpořit na portálu Patreon.com a získat navíc přístup k obsahu, který jinde nepublikujeme.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu