Aloisovy otázky
Aloisovy otázky
Jul 18, 2023
Remedium - program pro seniory, který proměňuje...
Play • 38 min

Helena Kubů, vedoucí programů pro seniory a sociální pracovnice v organizaci REMEDIUM, představuje bohatou nabídku kurzů zaměřených na kognitivní, fyzické, technologické a další znalosti a dovednosti, ale i na společenská a kulturní setkávání těch, kdo se cítí osamělí nebo se nechtějí ani ve vyšším věku vzdát aktivního života a chtějí pokračovat se svými koníčky nebo se něco nového učit. Dokonce i divadlo hrají v Remediu.

Tyto sociálně aktivizační služby seniorům, kteří dosáhli důchodového věku a jejichž samostatnost či soběstačnost může být ohrožena, by mohli uvítat a nabídnout svým blízkým pečující, pokud zůstane na bázi dobrovolné nabídky.

Více na https://vstupujte.cz/ a https://www.remedium.cz/programy-pro-seniory/socialni-sluzba.php a na https://divadlopromena.cz/pages/aktuality.php.


Podívejte se také na naše stránky a zjistěte více o Alzheimerově nemoci i podpoře pečujících:

www.nfsenorina.cz

www.centrum-senorina.cz

www.alzheimercafe.cz

www.vsechnojenormalni.cz

Děkujeme Martinu Preissovi za namluvení úvodního a závěrečného slova, Radovanu Mevaldovi za střih a úpravu záznamu, Lucii Kroužkové za návrh loga a Paláci YMCA Praha za poskytnutí prostor k natáčení.More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu