Dodi Košč: V Perversity si ctíme žáner, vidíme sa na koncerte
Play • 24 min

Perversity robia na nových veciach a fanúšikov isto poteší informácia, že nejde o prvú lastovičku, ale kolekciu skladieb. Fungovať na domácej (československej) scéne viac ako 20 rokov, je veľká vec. Perversity tento rok oslávia rovných 26. Popravde, v našom rozhovore sme sa nevŕtali v minulosti. Zaujímalo ma, na čom reálne robia, ako uvažujú nad novým materiálom a kam sa kapela chce posunúť. Dohoda znela jasne. Otvorenosť.

Je možné, že si v lete užijeme podujatia pre maximálne tisíc ľudí, ale nie je to nič oficiálne. Spoločne s Dodim sme sa ale vrátili do koncertnej sály Stromoradia, kde vznikol tento rozhovor pre podcast MojaMuzika Špeciál. Natočili sme to aj na video, na ktorom však neuvidíte žiadnu okázalú scénu, žiadne parádne gaučovky. To si necháme na inokedy. Tento diel ostane na youtube ako obraz doby, ktorú momentálne žijeme. Vzali sme to pekne od podlahy.

Podcast MojaMuzika Špeciál vznikol aj vďaka hudobnému klubu Stromoradie, pre ktoré Chiki liki tu-a zahájili minulý týždeň kampaň na udržanie sa nad vodou. Ak ti je tento priestor sympatický, isto si vyberieš z niektorej odmeny na podpor.stromoradie.sk. Našimi partnermi sú tiež Asociácia Hudobných Klubov Slovenska (AHKS) a slovenský start up cykloščítače MyBikeCounter.com.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu