[#041] Jak i kiedy rekruter może wejść w buty sprzedawcy? Arkadiusz Chludziński
Play • 50 min

Czasami zamiast wynajdywać koło na nowo, warto zainspirować się tym, co w innych obszarach działa naprawdę świetnie. Właśnie z tego powodu warto przyjrzeć się, jak rekrutacja IT może czerpać z działań sprzedażowych.

Jakie są podobieństwa między procesem sprzedażowym a rekrutacyjnym? Skąd pochodzą potencjalni kandydaci i jakie metody pozyskiwania okazują się najbardziej efektywne? Czy procesy rekrutacyjne są “kilka lat w tyle” za sprzedażą? A przede wszystkim, dlaczego analiza danych jest kluczowa w procesie rekrutacji?

Dowiesz się tego w 41. odcinku Praktycznego Podcastu, w którym Olga Żółkiewicz i Michał Gąszczyk zaprosili do studia Arkadiusza Chludzińskiego (Head of Growth w Bee Talents i CEO w Sales Excellence Boutique), aby porozmawiać o tym, jak działania sprzedażowe mogą pomóc w rekrutacji IT.


——


POZNAJ INHIRE

Jesteśmy platformą łączącą doświadczonych specjalistów IT z innowacyjnymi firmami.

Dostarczamy kandydatom IT tylko dopasowane oferty. Robimy to szybciej, niż ktokolwiek inny dzięki zautomatyzowanemu sourcingowi (inhire Matching). Naszym kluczem do sukcesu jest wyselekcjonowana baza 27 000 specjalistów IT, których weryfikujemy manualnie (min. 2 lata doświadczenia komercyjnego lub ukończona uczelnia wyższa).


Dowiedz się więcej:

🤖 https://inhire.io/pl/for-employers/

👔 https://linkedin.com/company/inhire/

👥 https://www.facebook.com/inhireio

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu