Timelapse #2 - Indywidualny dobór sukni ślubnej z One Love Atelier Bridal
Play • 46 min

Wybór sukni ślubnej dla wielu Panien Młodych to bardzo trudna decyzja! Warto oddać się w ręce profesjonalistów i pozwolić im dobrać idealną suknię ślubną do swojej sylwetki, stylu Wesela oraz wielu innych czynników o których same za pewnie byście nie pomyślały nasze drogie Panie.  W tym odcinku zagłębiamy się w tematykę prowadzenia salonu sukni ślubnych, budowania relacji z klientem oraz złożoności tematu indywidualnego doboru sukni do każdej Panny Młodej. Dowiecie się również jakie marki sukni ślubnych są dostępne w One Love Atelier Bridal oraz dlaczego warto odwiedzić dziewczyny przed swoim ślubem!

Ilona Jankowska Mokrzycka

"Dlatego postanowiłam spełniać najpiękniejsze życzenia nie tylko przyszłych Panien Młodych, ale wszystkich kobiet. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do ślubu, studniówki czy innego wydarzenia towarzyskiego, chcę pomóc ci poczuć się jak bogini tego dnia. Jako perfekcjonistka rozumiem, że wybory wokół dnia ślubu są nieskończone , a czasem przytłaczające. Dlatego jestem tutaj, aby Wam pomóc. Dzięki wiedzy z zakresu mody i dziesięciu lat pracy w tej dziedzinie, posiadam doświadczenie, które pomoże Ci znaleść tę jedyną w swoim rodzaju, zapierającą dech w piersiach, idealną suknię." 

Salon One Love Atelier Bridal:


Podcast „TimeLapse by KT2 Studio”:

Słuchaj nas gdzie chcesz:


Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

Jak to zrobić?

  1. Uruchom aplikację „Podcasty” na komputerze Apple lub „iTunes” na maszynie z Windowsem. Możesz też skorzystać z aplikacji „Podcasty” na iPhonie lub iPadzie.
  2. Zaloguj się do swojego konta Apple. Jeśli nie posiadasz Apple ID to załóż je – to nic nie kosztuje.
  3. Wyszukaj podcast „TimeLapse by KT2 Studio”.
  4. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz mi przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszej audycji.

Udane odsłuchu i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz.

Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu