TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
Apr 12, 2021
TechTolokaNews #9. Новини продуктового світу.
Play • 1 hr 2 min

Щотижневий дайджест новин, для тих, хто вчора проґавив подкаст

Шоста редакція Forbes 30 Under 30 Europe

Видання Forbes публікує шосту редакцію рейтингу Forbes 30 Under 30 Europe: це кращі представники європейського бізнесу, мистецтва, фінансів, сфери розваги і маркетингу, яким ще не виповнилося 30 років.

Твіттер провів переговори з ClubHouse стосовно угоди на 4 млрд доларів

Згідно зі звітом Bloomberg, Twitter провів переговори з Clubhouse про потенційне придбання мережевої аудіоапаратури для прямого підключення до мережі з вартістю угоди десь близько 4 мільярдів доларів.

Оприлюднили особисті дані 533 мільйонів користувачів Facebook зі 106 країн

У суботу користувач на хакерському форумі безкоштовно опублікував номери телефонів та особисті дані сотень мільйонів користувачів Facebook.

Tines залучає 26 мільйонів доларів серії B за свою платформу автоматизації безпеки без коду

Tines, платформа автоматизації no-code, співзасновником якої є два старші оператори кібербезпеки, сьогодні оголосила, що залучила 26 мільйонів доларів для фінансування серії B.

Google vs Oracle

https://en.wikipedia.org/wiki/Google_LLC_v._Oracle_America,_Inc.)

У понеділок Верховний суд виступив на стороні Google проти Oracle у тривалій суперечці щодо авторських прав щодо програмного забезпечення, що використовується в Android, мобільній операційній системі.

FounderPool

FounderPool - це ваш ресурс, до якого ви можете звернутися за вступними повідомленнями для інвесторів, наймом рефералів, порадами з розвитку, партнерськими відносинами й багатьом іншим.

Cuely

Кьюл використовує дизайн поведінки, позитивну психологію і соціальну підтримку, щоб розважитися, щоб ви могли залишатися здоровими й відчувати себе щасливішими.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu