TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
Mar 29, 2023
TechTolokaVolunteers #5. Допоможи фронту. #Продовжуємо, продовжувати...
Play • 27 min

 У п'ятому епізоді подкасту #TechTolokaVolonteers ми провели цікаву розмову з Галиною Мороз, представницею організації "Допоможи фронту", яка надає допомогу військовим та місцевим жителям, що постраждали від війни.

Організація з'явилась навесні 2014 року у Львові. Вона займається розв'язанням питань логістики, медичної допомоги, харчування та інших необхідних потреб на передовій. Також вони налагоджують зв'язки між донорами, благодійниками та військовими, розподіляючи допомогу та ресурси в потрібні руки.

"Допоможи фронту" працює як сімейний колектив. Волонтери намагаються знайти оптимальні способи допомоги, адже війна триває вже 9 років, і потреби на передовій постійно змінюються.

Важливою проблемою є вигорання волонтерів, які працюють на межі своїх можливостей.Посилання на фонд: https://dopfrontu.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/NaFront

Зв'язатися можна написавши: dopfrontu@gmail.com

Приєднуйтеся до нас на інших ресурсах: - Patreon ⁠https://patreon.com/techtoloka⁠ - Facebook ⁠https://www.facebook.com/techtoloka⁠ - Telegram ⁠https://t.me/techtoloka⁠ - Anchor ⁠https://anchor.fm/techtoloka⁠ - RSS ⁠https://anchor.fm/s/47821a1c/podcast/rss

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu