TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
Jun 21, 2021
TechTolokaNews #17. Новини продуктового світу.
Play • 49 min

📍 Сервіс доставлення овочів і фруктів OVO закрив seed-раунд на $ 500 000

Український стартап OVO залучив $ 350 000 в рамках seed-раунду при оцінці 3 млн євро pre-money. Про це повідомили  TA Ventures.

📍 Український стартап Promin Aerospace залучив $ 500 тисяч інвестицій на створення супермалої орбітальної ракети 

Український SpaceTech-стартап Promin Aerospace залучив $ 500 тисяч. Для побудови найменшої орбітальної ракети в історії. Стартап планує створити двигун для надлегких ракет, а також вкластися в подальший розвиток і просування продукту. Інвестором проекту виступив венчурний фонд QPDigital. Компанія залучила інвестиції в раунді pre-seed.

📍 Ексглава українського космічного агентства представив безпілотний дрон ACE One

Ексглава космічного агентства Володимир Усов, який раніше розвивав стартапи Kwambio і Gutenbergz, представив новий проект — бойовий безпілотник ACE One. Головним конструктором і главою ради директорів компанії-розробника Air Combat Evolution став колишній президент ДП «Антонов» Олександр Лось.

📍 Apple WWDC 2021: 15 найгучніших анонсів 

Apple  завершила свою доповідь на WWDC 2021, і він був забитий новинами та оголошеннями, включаючи наші перші погляди на iOS 15, нову macOS Monterey, значні поліпшення FaceTime і багато іншого.

📍 Інженери MIT розробили програмовану нитку для створення розумного одягу 

Команда фахівців Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробила спеціальне волокно, здатне збирати, зберігати та обробляти всілякі дані. Очікується, що воно може бути використано для створення нового покоління тканин — з можливістю їх програмування.

📍 Фанерний ящик. В цьому році запустять в космос перший у світі дерев'яний супутник Землі 

WISA Woodsat, наносупутник розміром 10х10х10 сантиметрів і вагою близько 1 кілограма використовує спеціальний тип фанери, званої WISA, для поверхневих панелей.

📍 Американка запустила додаток для знайомств, де пару підбирають за схожістю гумору — на основі улюблених мемів 

Студентка Стенфордської бізнес-школи у США Від’я Мадхаван розробила мобільний додаток для знайомств Schmooze, який дозволяє знайти партнера зі схожим почуттям гумору.

📍 У США показали готовий до льотних випробувань двомісний прототип автономного аеротаксі 

Молода компанія Archer з Пало-Альто представила повномасштабний прототип двомісного автономного електричного літака Maker. 

📍 Softr — конструктор сайтів 

Softr - це простий і швидкий спосіб створити професійний вебдодаток на Airtable.

📍 Ricota — сервіс для зручної віддаленої роботи 

Один додаток для всієї вашої віддаленої роботи. Дошки завдань, стендові завдання, завдання і програмне забезпечення OKR на Slack.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu