TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
May 21, 2021
TechTolokaBooks #5. Книга "Shape Up: Stop Running in Circles and Ship Work that Matters" з Ахмедом Сулайманом
Play • 58 min

Bипуск #TechTolokaBooks з Ахмедом Сулайманом , в якому ми розмовляли про книгу “Shape Up: Stop Running in Circles and Ship Work that Matters” від Ryan Singer, Basecamp. Shape Up це швидше опис практик компанії Basecamp, але вони не намагаються просувати це як "єдиний правильний метод створення продуктів". У цій книзі Ryan описує три основних виклики (challenges) продуктової команди.

Хто такий Ахмед? 🤔

На даний момент Ахмед працює над своїм сайд-продуктом CrossPatch. Це сервіс який допомагає всім в команді бути в курсі того що відбувається з продуктом. Наприклад маркетингу необхідно знати про нові фічах, команді support необхідно знати про стан багів і т.д. До CrossPatch Ахмед очолював продуктову частину Abstract SDK & Developer Platform в Abstract (американської дизайн компанії) після того як вони купили його останню компанію, Flawless App. У вільний Ахмед любить готувати десерти (еклери, торти, тощо) і грає на гармошці. 🙂

Цікавий факт про Ахмеда, він увійшов в список “Forbes 30 under 30 list Europe 2021”. В свій час Ахмед став співзасновником flawlessapp.io, а зараз він працює над своїм новим стартапом про який згадаємо в подкасті!

Що таке TechTolokaBooks? У цій серії разом з нашими гостями ми розглядаємо книги, які розповідають про інструменти, алгоритми, досвід, практичні навички, все те, що може стати вам у нагоді.

Приєднуйтеся до нас:

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu