TechTolokaBooks #7. Книга "Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією" з Юлією Кескін
Play • 45 min

Ось уже і 2022-ий. Пропонуємо його почати символічно – з подкаст-огляду книжки «Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією». Її написав Кріс Бейлі – канадський письменник, консультант з питань продуктивності.

Ви тільки уявіть, щоб написати цю книжку, Бейлі протягом року ставив над собою експерименти. Зокрема оселився в ізоляції, прокидався о 5:30, мeдитувaв пo 35 гoдин нa тиждeнь. Як добре, що нам це все робити не доведеться!

Автор книжки визначає продуктивність як управління не лише часом, бо зазвичай ми фокусуємося саме на цьому. Бейлі пише, що це здатність людини керувати не тільки часом, але й увагою та енергією! Усвідомивши це, ми зрештою розуміємо, чому, до прикладу, не могли втілити щось заплановане.

Обережно: будь готові до інсайтів!
Про Юлю Кескін:
Засновниця рекрутингової агенції VeryBusy Recruiting, допомагає глобальним та локальним IT бізнесам масштабувати та/або стартувати R&D команди в Україні.

 За плечима 12річний досвід в HR I R сферах в IT, куди потрапила дуже випадково: пройшла співбесіду на позицію офіс-менеджера до гейм-компанії Absolutist (м. Дніпро), за результатами якої мені сказали, що мають дещо цікавіше мені запропонувати...і називалось це HR Manager...) Довелося гуглити, що то таке) Як то кажуть - виклик було прийнято і я розпочала шукати С++ інженерів.. Це був дуже крутий досвід!

Patreon - https://patreon.com/techtoloka
Website - https://toloka.tech/
Youtube - https://youtube.com/c/TechToloka​
Anchor.fm - https://anchor.fm/techtoloka
Telegram - https://t.me/techtoloka
Facebook - https://facebook.com/techtoloka

Що таке TechTolokaBooks? У цій серії разом з нашими гостями ми розглядаємо книги, які розповідають про інструменти, алгоритми, досвід, практичні навички, все те, що може стати вам у нагоді.Приєднуйтеся до нас

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu