TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
Jan 11, 2021
TechTolokaTalks. All Stars Weekend #1
Play • 1 hr 50 min

Почніть новий рік з цікавих ідей та думок про виклики 2021 року з TechToloka All Stars Weekend ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ . 

Нашими гостями будуть Володимир Шиманський, Денис Румянцев, Олекса Корін, Денис Письменний та Юрій Курат.  

У форматі панельної дискусії  про плани та виклики нового року.   

  • ⭐️  Володимир Шиманський -  System Architect / співзасновник Blynk, експерт з Internet of Things, Embedded Systems, мережевих технологій та прототипування. Співавтор найшвидшого інтерпретатору WebAssembly - wasm3. Переможець Ukrainian IT Awards 2018 в номінації Research & Development та Ukrainian IT Awards 2020. В минулому організатор GlobalLogic Hackerspace та Hi-Tech Sandbox. 
  •  ⭐️  Денис Румянцев - працює в технологіях 7й рік, встиг спробувати себе в банківській справі, аутсорсі, стартапі і останні 3 роки працює на продукті. Прийшов в невеликий стартап розробником, нині працюю тім лідом в досить великій компанії. На поточному місці роботи дізнався про багато страшних речей накшталт LTV, ROI, data-driven development, A / B-test і багато, що в наслідку кардинально змінило сприйняття розробки загалом. Працює в компаніїї appflame  
  • ⭐️  Олекса Корін - технічний директор, співзасновник IDAP, ментор. Тягне в айті близько 80 осіб, що погано лежали. Інколи робить доповіді на CocoaHeads. Трошечки знається на розробці та болю, що пов'язаний із власним бізнесом.  
  • ⭐️  Денис Письменний - наразі  працює як Engineering Manager в @Bolt. Пройшов шлях від українського аутсорсу до естонської продуктової компанії.   
  • ⭐️  Юрій Курат - присвятив свою кар’єру розвитку молоді в Україні. Його компанія New Normal (New Normal Agency) і неприбуткова організація GeekHub спрямовані на розвиток лідерських навичок молодих українців і підняття статусу нашої країни в Західному професійному суспільстві. Останній проєкт Юри – подкаст «Думки перехожих» – присвячений питанням якісного розвитку України. Наразі він живе в Сіетлі і працює в офісі New Normal.
--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu