TechToloka Podcast
TechToloka Podcast
Jul 20, 2021
#TechTolokaTalks #23. DevX як частина відповідальності Senior інженера
Play • 1 hr 15 min

В цьому випуску ми зустрілися з Олексієм Озуном — Senior iOS Engineer в American Express. Тема подкасту — DevX як частина відповідальності Senior інженера.

Говорили зокрема про наступне:    

📍DevX
📍Contractor/Permanent
📍Коли команда не перфеормить, то запитання до сенйору  

✔️Про Олексія  

Працює iOS розробником в компанії American Express, де розробляє головну мобільну програму для власників кредитних карток. Це велика програма, яка охоплює, як стандартні фінансові, так і низку lifestyle функцій, таких як резервація столиків в ресторанах, замовлення авіаквитків і лаунжів, консьєрж службу і тому подібно Над додатком одночасно працює понад 100 інженерів.
Олексій потрапив у професію ще за часів навчання у Львівській Політехніці. Починав з game dev, але досить випадково потрапив в мобільну розробку, де поки й лишаюсь.  У вільний час займається аматорським мистецтвом: грає fingerstyle на акустичній гітарі й фотографує природу. Катається на дошках: взимку на сноуборді, а влітку почав навчатись серфінгу. Досі не має водійських прав, тому отримати їх — одна з головних цілей на рік, що досить непроста задача в Англії під час пандемії.  Має двох котів-братів, яких забрав з вулиці: Умберто і Густав, але вони живуть у Львові, а Олексій в Лондоні, тому бачаться не так часто, як хотілося б.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu