TechTolokaNews #16. Новини продуктового світу.
Play • 49 min

📍Дубілет запустив Telegram-бота: в ньому можна ставити команді завдання і стежити за виконанням 

Підприємець Дмитро Дубілет запустив безкоштовного Telegram-бота Kind Reminder: з його допомогою можна ставити команді завдання, а потім нагадувати про їх виконання.

📍У Києві запустили ще один сервіс оренди електросамокатів Zelectra

Щоб скористатися орендою потрібно завантажити додаток і зареєструватися в ньому, потім просканувати QR-код транспорту. Активація самоката коштує 11 гривень, поїздка - 2,20 гривні за хвилину, а пауза - 0,75 грн / хв. Активізація мопеда коштує 45 гривень, поїздка - 4,5 грн / хв і пауза - 1 грн / хв. Мопед також можна орендувати на весь день за 750 гривень.

📍Realtime Robotics залучає 31 мільйон доларів 

cеред інвесторів - HAHN Automation, SAIC Capital Management, Звукоізольовані підприємства, Heroic Ventures, SPARX Asset Management, Omron Ventures, Toyota AI Ventures, Scrum Ventures.

📍Stack Overflow купили за 1.8 мільярдів!

Легендарний вебсайт із запитаннями та відповідями для програмістів та мабуть, один із найбільш скопійованих та вставлених сайтів в Інтернеті купується. The Wall Street Journal повідомляє, що Prosus купить Stack Overflow за 1,8 мільярда доларів.


📍Опціонально пілотований прототип Solar Impulse 2 пройшов льотні випробування 

Американський стартап Skydweller Aero готується перейти до будівництва псевдоспутника на сонячних батареях після успішних льотних випробувань опціонально пілотованого прототипу Solar Impulse 2, знаменитого літака на сонячних батареях, який здійснив кругосвітню подорож.

📍Послуга таксі Waymo без водія тепер доступна на Картах Google
Waymo One, служба проїзду, яка використовує транспортні засоби без водіїв у передмісті Фенікса, тепер можна отримати та забронювати через Карти Google.

Це буде перша повністю автономна опція доступна в додатку, яка буде представлена спочатку для користувачів Android, заявив Waymo у четвер.

📍Усі американські яловичі заводи JBS були примусово закриті через кібератаку 

Кібератака на JBS SA, найбільшого виробника м'яса у світі, змусила припинити роботу всіх американських заводів з виробництва яловичини, знищивши продукцію з підприємств, що постачають майже чверть американських поставок.

Продукти 

📍Potin — сервіс для створення сайту 

Сервіс дозволяє швидко створювати сайт, налаштовувати SEO та домен. Створити один сайт вам обійдеться 8$, до трьох — 16$, а до восьми сайтів — 24$.

📍Calmerry — онлайн терапевт 

Попрацюйте з кваліфікованим консультантом через проблеми та хворобливі емоції та розпочніть нове, більш насичене життя. За допомогою Calmerry ви можете отримати професійну підтримку психічного здоров’я, де б ви не знаходились.

📍loom — записуємо екран і надсилаємо запис в один клік

Loom надає розробникам інструменти, необхідні для створення інтуїтивного досвіду обміну відеоповідомленнями для своїх користувачів.


--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/techtoloka/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu