Kaip dar neatsidarius pritraukti sekėjus? Su Boheme House boutique hotel įkūrėja Vaiva Mažone (Ep. 37)
Play • 46 min

Vaiva Mažonė - architektė, mama, Casa Azul apartamentų Vilniuje  ir Bōheme House butikinio viešbučio Kaune įkūrėja. Prieš tris metus besilaukiant pirmagimės Vaiva su vyru nusprendė imtis aviantiūros ir prikelti gyvenimui seną Kauno pastatą - ko pasekoje gimė viešbutis, restoranas, kavinė, kino teatras ir kūrybinės erdvės darbui bei projektams.

Su Vaiva kalbamės apie jos su vyru praeitą kelią, kaip keitėsi projekto vizija bei su kokiais sunkumais jiems teko susidurti. Taip pat, Vaiva pasidalino savo sėkmės “receptu”, kuris padėjo pritraukti organinius sekėjus socialiniuose tinkluose bei pirmuosius klientus dar net neatsidarius viešbučio.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-vaiva-mazone

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu