Apie reklamos naudą pardavimams su META mylėtų drabužių įkūrėja Asta Burneckiene (Ep. 57)
Play • 54 min

Asta Burneckienė -  Meta (Mada etiška tvari ir atsakinga) mylėtų rūbų parduotuvių Klaipėdoje įkūrėja, mama ir verslininkė. Asta su tuometine kolege nepabijojo atsidaryti savo pirmosios fizinės parduotuvės karantino metu, kuomet atrodo visas pasaulis kėlėsi į online erdvę, nes labai tikėjo savo idėja ir skleidžiama žinute. Ir.. po metų laiko džiaugiasi atsidariusios jau antrąją parduotuvę!

Su Asta kalbėti labai lengva, nes ji dega meile savo darbui bei be galo tiki viskuo, ką daro. Ir tai atsispindi METOS sėkmėje! Apie visa tai ir kalbamės šiame podcaste - kaip atrodė pirmieji žingsniai, kaip pavyko gauti spaudos viešumo, kiek prie sklaidos prisidėjo reklamos (ir kokios!) bei socialiniai tinklai. O taip pat, kokias roles Asta užima savo versle bei ką duoda artimųjų palaikymas.


Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-meta

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu