Kokiems verslams reikėtų susimąstyti apie savo produktų saugą? su "Sertikos" direktore Ingrida Kusiene (Ep. 72)
Play • 40 min

Ingrida Kusienė - 2 dukrų mama ir “Sertikos” vadovė, nuo 2011m. padedanti  įmonėms įteisinti elektroninius gaminius, atlikti saugos bandymus ir techninės bylos vertinimus. Ingridos verslas tikrai ne tradicinis ir reikalaujantis daug techninių žinių, tačiau pokalbį verta išgirsti daugumai, kad suprastumėm, kokia aktuali yra ši produktų saugos tema. 

Su Ingrida kalbamės apie tai, kaip ji prieš daugiau nei 10m. perėmė minuse esantį verslą, kas jai padėjo jį "prikelti" ir kaip keitėsi marketingo kanalai per visus šiuos metus. Bei kas šiandien padeda pritraukti daugiau klientų ir didinti žinomumą. 

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-ingrida-kusiene

----

Jei ir tu nori pagaliau susikurti savo laisvę ir pasiekti rezultatų dirbant su manimi, čia rasi visas nuorodas kaip tai padaryti:  www.dovilesinke.com/explore

O taip pat, sekti mane Instagrame @dovilesinke.

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt ir @dovilesinke. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu