Kodėl karjeros koučingas reikalingas visoms, net jei ir nežadi kilti karjeros laipteliais? Su Simona Bareike (Ep. 34)
Play • 56 min

Simona Bareikė - mama, karjeros konsultantė ir koučerė, padedanti atrasti savo stiprybes, karjeros kryptį bei sužavėti kitus darbo pokalbyje. Labai džiaugiuosi tuo, jog Simona yra ir Gomama narė, kuri prisijungė prie Gomama klubo jo pradžioje ir per mažiau nei pusmetį paskelbė bendrus mokymus su kita nare, atrado naujų bendraminčių bei panaudojusi Gomama platformoje įgytas žinias labai sėkmingai išaugino savo konsultacijų verslą. 

Su Simona kalbamės labai giliai apie viską - kaip atrasti savo stiprybes, kaip nebijoti keistis ir kam apskritai reikalingos konsultacijos su karjeros konsultantu! Taip pat, Simona papasakojo apie savo verslo pradžią, išmoktas pamokas bei patirtį LinkedIn platformoje.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-simona-bareike


Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :) 

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu