Kaip sėkmingai daryti influencerių marketingą? su influenceriai.lt įkūrėja Laura Aleksandraviče (Ep. 46)
Play • 54 min

Laura Aleksandravičė - vienos didžiausių influencerių agentūrų Lietuvoje influenceriai.lt įkūrėja. Laura savo agentūrą įkūrė prieš 4 metus ir šiandien vadovauja virš 10 žmonių komandai.

Su Laura kalbėjomės apie jos pačios kelią - kaip ji prieš keturis metus ryžosi įkurti savo agentūrą, kaip pritraukė pirmus didelius brendus bei influencerius ir kaip jos asmeninis prekės ženklas prisidėjo prie jos greito starto. O taip pat, antroje pokalbio dalyje Laura pasidalino visais svarbiausiais klausimais apie influencerių marketingą - kada vertėtų susimąstyti apie influencerius, kaip į juos kreiptis, kaip išsirinkti tinkamą ir kokių klaidų nedaryti.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-laura-aleksandravice

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu