Kaip kinodramaturgė pradėjo kurti tortus? Su konditere Sonata @sweetpotpastry (Ep. 59)
Play • 47 min

Sonata Šalkauskaitė - konditerė ir  maisto turinio kūrėja, Instagrame daug kam žinoma kaip Sweetspotpastry. Sonatos meilė konditerijai ir pati veikla prasidėjo gimus dukrai, kuomet atsirado daugiau laiko savo mintims ir poreikis kurti, kaip teigia pati Sonata.

Šiame skaniame pokalbyje kalbamės apie tai, kaip prieš tris metus Sonata pradėjo savo kaip konditerės karjerą, kokius kursus ji baigė bei kaip pradėjo populiarinti savo vardą Instagrame. Taip pat, kaip jos unikalumas ir kokie projektai padėjo Sonatai išgarsėti, bei kas sekė po jų.

Pabaigoje nesusilaikiau ir paprašiau Sonatos pasidalinti itin saldžiais dalykais: desertų ir skonių tendencijomis, jos pačios mėgstamiausiu skanėstu bei kaip jai pavyksta išlaikyti balansą, kai aplink tiek daug pagundų!

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-sonata-salkauskaite


Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu