Kaip tikslingai išnaudoti Instagram versle? Su interjero dizainere Ana Drutel (Ep. 31)
Play • 1 hr 9 min

Ana Drutel - dizaino studijos AD Interjerai įkūrėja ir net keturių vaikų mama. Baigusi verslo vadybos magistrą, Ana netikėtai atrado interjero dizainą ir čia prasidėjo jos jau virš 15 metų trunkanti kelionė. 

Su Ana kalbamės apie jos kaip interjero dizainerės darbą, kaip ją atrado pirmi klientai ir kaip ji kasmet išnaudoja konkursus savo viešumui ir savotiškai reklamai. Ana yra labai aktyvi Instagram socialiniame tinkle, tad ji pasidalino kaip ji nusprendė savo darbais ir gyvenimu dalintis čia, kaip tai padeda pritraukti klientų ir kokią informacija ji transliuoja kasdien, kad sulauktų daugiau susidomėjimo. 

Šiame pokalbyje daug visko - juoko, istorijų apie darbą su keturiais vaikais ir verslo patarimų, tad labai nekantrauju juo pasidalinti su Tavimi.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-ana-drutel


Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :) 

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu