Kaip išauginti namų virtuvėje kilusį kosmetikos verslą? Su SOLIDU tvarios kosmetikos įkūrėja Vaiva Žvirblyte (Ep. 54)
Play • 56 min

Šiandien kalbinu Vaivą Žvirblytę - didžiausio Lietuvoje išskirtinai kietą kosmetiką gaminančio kosmetikos prekinis ženklo SOLIDU įkūrėją. SOLIDU idėja gimė, kai prekinio ženklo įkūrėja Vaiva leidosi į kelionę po Aziją tik su kuprine ant pečių. Bandydama sutalpinti visą savo gyvenimą į mažą kuprinę, ji sužinojo apie kietuosius šampūnus… ir grįžusi į Lietuvą pati ėmėsi gaminti juos savo namų virtuvėje.

Su Vaiva kalbamės apie tai,  kaip kilo ši idėja, kaip atrodė jos pirmi žingsniai - kokius reklamos kanalus naudojo, su kuo bendradarbiavo, kas pasiteisino labiau ir kas mažiau.  O taip pat, kada ji suprato ,kad iš jos mažos idėjos kažkas bus, kai pradėjo auginti savo komandą ir galvoti apie išėjimą į užsienio rinkas.

Vaiva pasidalino labai daug naudingų praktinių patarimų kiekvienai, kuri svajoja, ar jau turi savo verslą ir ieško būdų, kaip rasti daugiau sklaidos, kaip gauti pirmus atsiliepimus iš klientų ir užkariauti užsienio rinką.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-vaiva-zvirblyte

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu