Kaip paskatinti kūrybiškumą versle ir gyvenime? Su Justina Klyviene (Ep. 26)
Play • 55 min

Justina Klyvienė - trynukų mama, mentorė, Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, inovacijų konsultantė, pirmojo Lietuvoje moterų inovacijų sprinto ir “Alter State” Šiaurės-Baltijos šalių moterų sprinto autorė ir organizatorė. Taip… sąrašas tikrai ilgas, nes šios veiklios moters pilna visur!

Justina savo veikla aktyviai sieka paskatinti kūrimo imtis kuo daugiau žmonių. Turėdama daugiau nei 10 metų vadovavimo įvairioms komandoms patirtį, ji kasmet skiria šimtus valandų konsultacijoms ir inovacijų kūrimo laboratorijoms, organizuoja hakatonus ir sprintus. Jos klientai nuo startuolių iki LR Vyriausybės.


Mūsų pokalbyje išgirsi, kaip tapusi mama Justina pradėjo savo nuosavą verslą, kaip atrodė pirmi jos mokymai, kaip jai pavyko tapti žinomai savo srityje. O taip pat, pokalbio antroje pusėje išgirsi patarimus, kaip galime skatinti mūsų kūrybiškumą ir kaip nebijoti permainų karjeroje ir gyvenime.  

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-justina-klyviene

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :) 

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu