Ką svarbu žinoti pristatant naują produktą? Su Another Unicorn įkūrėja Elena Lund (Ep. 22)
Play • 55 min

Elena Lund - dviejų vaikų mama, mados ir gyvenimo būdo prekės ženklo Another Unicorn įkūrėja. Elena gyvena Osle, kur jau trečius metus vykdo Another Unicorn veiklą, savo produktais prekiaudama internetu bei fizinėse parduotuvėse Lietuvoje ir Osle. O visai neseniai Elenos brendas susilaukė kvietimo sudalyvauti Britiškojo Vogue Dizainerių rubrikoje!

Su Elena kalbamės apie jos verslo pradžią, kaip atrodė pirmos produkcijos kūryba ir kodėl pristatymo vakarėlis bei kitokia fotosesija buvo vienas geresnių strateginių sprendimų. Šiame pokalbyje taip pat sužinosi, kodėl nusistatyti savo vertybes yra ypač svarbu bei kaip atrodo kelias į naują rinką.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-elena-lund

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :) 

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu