Kaip fotografijos hobį paversti darbu? Su Monika Dovidaite-Rusiliene (Ep. 10)
Play • 1 hr 18 min

Kaip prasimušti konkurencingoje srityje ir savo hobį paversti darbu? Kaip susikurti portfolio ir gauti klientų? Apie tai kalbamės su Monika Dovidaite-Rusiliene, visiems gerai žinoma fotografe, kurios nuotraukos publikuotos turbūt visuose Lietuvos portaluose ir žurnaluose: Žmonės, IKONA, Stilius, Delfi, o atsivertus L'officiel jau kelis metus jos kūrybą rasite beveik visuose numeriuose.

Monika fotografuoja jau 16 metų, 10 iš jų tai vadina pagrindiniu savo darbu. Per tą laiką ji padarė daugiau nei 1000 fotosesijų: mados, asmeninių, vestuvinių, komercinių ir idėjinių! Daugiau nei 100 porų patikėjo Monikai įamžinti savo vestuves, šimtai žmonių atėjo su noru užfiksuoti vaikų pirmąsias kalėdas, savo portretus, o žinomi dizaineriai pakvietė sukurti jų reklamines kampanijas.

Paskutinius keletą metų ši jauna mama garsėja kaip nėštumo fotosesijų guru!

Prisijunk - šio pokalbio laukėm jau net kelis mėnesius, tad tikrai bus smagu! 

Daugiau pokalbių su įkvepiančiomis mamomis, kurios "tai padarė" rasi www.gomama.lt/gomama-podcastas. Ir nepamiršk pasidalinti su draugėmis, sese, kolegėmis - kiekviena nauja širdelė man padeda pasiekti dar daugiau puikių pašnekovių!

Tapk GoMama bendruomenės nare čia: www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu