Kaip atrasti mylimą veiklą ir nelengvą kelią ten? Su videografe Natalija Syčinskaja (Ep. 71)
Play • 39 min

Natalija Syčinskaja - laisvai samdoma videografė, kurianti video apie moteris, pristatomuosius video smulkiems ir vidutiniams verslams, filmuojanti vestuves, o šiuo metu dar ir magistrantūros studentė Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje bei trijų metų sūnaus mama.

Natalijos meilė montažui užgimė paauglystėje, bet kaip ir dauguma - ji tai laikė tik hobiu ir nuėjo kitu keliu. Kol vieną dieną prieš 6 metus suprato, jog užteks, viską metė ir pradėjo kurti. Su Natalija kalbamės kaip atrodė jos pradžia, ką ji būtų dariusi kitaip, kad pasiektų daugiau rezultatų. Bei kaip atrasti mylimą veiklą, net jei ta meilė ir nuolatos keičiasi.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-natalija-sycinskaja

----

Jei ir tu nori pagaliau susikurti savo laisvę ir pasiekti rezultatų dirbant su manimi, čia rasi visas nuorodas kaip tai padaryti:  www.dovilesinke.com/explore

O taip pat, sekti mane Instagrame @dovilesinke.

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt ir @dovilesinke. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu