Kaip išgauti profesionalias nuotraukas savo telefonu? Su fotografe Inga Sinkevičiene (Ep. 47)
Play • 54 min

Inga Sinkevičienė -  profesionali fotografė ir telefono fotografijos mokymų autorė, turinti ilgalaikę patirtį fotografijoje. Su Inga kalbėjomės apie tai, kodėl yra labai svarbu įamžinti kiek įmanoma daugiau tikrų akimirkų, kodėl telefonas tam yra geriausias įrankis ir netgi kaip pagerinti savo nuotraukų kokybę.

Ingos energija ir pozityvumas tiesiog užburia. Ir neabejoju, kad išklausiusios šį podkastą į save ir į savo gyvenimą pažiūrėsite daug gražiau.

O jei domina daugiau techninių dalykų, kaip pačiai fotografuoti telefonu, kokius įrankius įsigyti, kaip daryti produkto fotografiją ir daugiau, kviečiu peržiūrėti Ingos specialiai Gomama įrašytą masterklasę.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-inga-sinkeviciene

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu