Kaip išsiskirti, kai aplink visi siuva rūbus? Su Tauri Look bendraįkūrėja Aida Rafanaviče (Ep. 43)
Play • 54 min

Aida Rafanavičė - Tauri Look biuro stiliaus rūbus moterims kuriančio prekinio ženklo vadovė ir kūrėja. Nepabūgusi fakto, kad drabužius kuriančių moterų Lietuvoje yra tikrai labai daug, Aida su kolege atrado nišą ir prieš penkeris metus sėkmingai joje įsitvirtino.

Pokalbyje išgirsi, kaip atrodė pirma Tauri Look kolekcija, kiek modelių vienetų buvo pasigaminta, kaip pavyko rasti tiekėjus, ir pasinaudojant skirtingus marketingo kanalus pritraukti klientus. 

Paklausus Aidos, kokį patarimą galėtų duoti kitoms, Aida atsako, jog "jei gali, nedaryk, nes tai yra be proto sunku. Bet daryk, jei tikrai labai labai nori padėti kitiems." Panašiai ir Aidos istorijoje - jos kūrybinis variklis yra padėti moterims jaustis ir atrodyti nuostabiai, ir to pasekoje pasiekti daugiau karjeroje.

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-aida-rafanavice

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu