Kaip nugalėti užsienio kalbų baimę? Su Brigita Dimavičiene ir Jurgita Staliulioniene (Ep. 24)
Play • 1 hr

Šiandien mano pašnekovės net dvi puikios mamos, dviejų užsienio kalbų mokyklų įkūrėjos - Jurgita Staliulionienė - „Šiaurės kryptimi“ vadovaujančioji partnerė ir Brigita Dimavičienė - „Speak Up” direktorė. Prieš kelis metus šios dvi moterys susivienijo bendram projektui “Grupo”, kad savo klientams galėtų pasiūlyti net 12 užsienio kalbų! Podcaste kalbamės apie moterų bendradarbiavimą, paslaugų susivienijimą ir kam apskritai to reikia. Brigita ir Jurgita atvirai pasidalijo, kaip greitai pasiteisino tokia partnerystė, o kadangi abi moterys yra užsienio kalbų ekspertės - paprašiau jų pasidalinti geriausiais savo patarimais, kaip nugalėti užsienio kalbų baimę. Tikrai tikiu, jog tai aktualu ne vienai, kuri svajoja savo paslaugų ar produktų pristatymą į užsienio rinką. 


O kartu su Grupo įkūrėjomis esu tau, Gomama podkasto klausytojai, parengusi nuostabų siurprizą! Brigita ir Jurgita dovanoja vienai Gomama narei, įsigijusiai metinę Gomama narystę net 100 eur dovanų kuponą Grupo paslaugoms. Taip, išgirdai teisingai! 


Jei užsiregistruosi iki birželio vidurio, kartu su metine Gomama naryste gausi šansą laimėti nemokamą konsultaciją bet kurioje Grupo kalbų mokykloje, kurios metu galėsi pasirinkti norimą paslaugą bei ištestuoti savo kalbos lygį. Gali rinktis iš dvylikos siūlomų užsienio kalbų, gauti vertimų/redagavimo paslaugą ar trumpalaikes specializuotas kalbų konsultacijas, pvz. kaip paruošti produkto aprašymą užsienio kalba ar pasirengti darbo pokalbiui. 


Daugiau apie šį prizą rasi gomama.lt/naryste. 


Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-grupo


More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu