Kaip nenustoti tikėti savo pašaukimu? Su interjero dizainere Julija Naradauskaite (Ep. 58)
Play • 49 min

Julija Naradauskaitė Brunickė -  mama,  interjero dizaino studijos IJANdesign įkūrėja bei Gomama narė. Julija padeda jauniems profesionalams ir šeimoms įsirengti savo svajonių namus, kad juose tilptų skirtingos erdvės bei atsirastų jaukios detalės.

Šiame pokalbyje Julija pasidalino, kaip grįžusi į Lietuvą iš Vokietijos prieš šiek tiek daugiau nei metus pradėjo savo agentūros veiklą ir kokių veiksmų ėmėsi, kad gautų daugiau viešumo ir sklaidos. Julijos pilna visur ir ji visada nuoširdžiai stengiasi padėti kitiems, todėl paprašiau jos pasidalinti, kas jai padeda išlikti tokiai pozityviai net ir sunkiausiomis minutėmis. Tad jei trūksta pasitikėjimo savimi ar abejoji savo keliu - labai kviečiu pasiklausyti šio pokalbio. Neabejoju, kad jis įkvėps keliauti sau skirtu keliu!

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-ijandesign

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste


More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu