Kaip parašyti ir išleisti knygą? Su Vitalija Maksvyte (Ep. 20)
Play • 59 min

Šiandienos pašnekovė - Vitalija Maksvytė - net keturių vaikų mama, leidyklos "Alma littera" leidinių vadovė, redaktorė, lektorė ir kūrybininkė. Ilgą laiką dirbusi su autoriais, Vitalija suprato, kad dažnam trūksta knygos kūrimo žinių, leidybos proceso išmanymo ir palaikymo rašymo procese, todėl pamažu pradėjo konsultuoti kitus ir padėti parašyti ir išleisti knygas.  

Su Vitalija kalbamės apie tai, ką reikia žinoti norint parašyti knygą? Nuo ko pradėti ir kur kreiptis norint išleisti knygą? Kaip atrodo knygos išleidimo procesas, kokius teisinius dalykus verta žinoti, į ką atkreipti dėmesį bendraujant su leidėjais ir daug kitų ypač naudingų patarimų!

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-vitalija-maksvyte

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :) 

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu