Kaip meilę organizavimui paversti sėkmingu verslu? Su profesionalia namų organizatore Jovita Mikšte (Ep. 40)
Play • 1 hr 16 min

Jovita Mikštė - profesionali namų organizatorė ir Organizuoti namai įkūrėja. Savo namų organizavimo verslą Jovita įkūrė prieš 4 metus Anglijoje, iš savo pačios poreikio, ir rugsėjį jį perkėlė vystyti į Lietuvą.

Su Jovita  atvirai kalbamės apie tai, kaip atrodė jos verslo kūrimo kelias - kaip ji nugalėjo baimę vadintis profesionalia namų organizatore, pradėjo savo veiklą Anglijoje ir po kelių metų įtraukė socialinius tinklus, kad pasiektų dar daugiau auditorijos. Pokalbyje išgirsi kiek prie Jovitos sėkmės prisidėjo pasirodymai televizijoje bei komunikacija lietuvių kalba Instagram tinkle. O taip pat, Jovita pasidalino savo profesionaliais patarimais, kaip išsiskirti su nebenaudojamais daiktais ir susiorganizuoti savo erdves, kad vėl atsirastų meilė gaminti, gyventi ir tiesiog džiaugtis savo namais!

Visas podkaste minėtas nuorodas rasi www.gomama.lt/podcast-jovita-mikste

Jei patinka šis pokalbis - labai noriu tavęs paprašyti pasidalinti šiuo podcastu savo Instagram ar Facebook stories ir pažymėti @gomama.lt. Tai padės man pasiekti ir įkvėpti dar daugiau šaunių veiklių moterų bei pasidalinti su tavimi dar daugiau sėkmės istorijų :)

Tapk Gomama nare, prisijunk prie stipriausio verslių mamų klubo Lietuvoje ir mokykis iš geriausių Lietuvos ekspertų jau dabar www.gomama.lt/naryste

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu