Makej vole!
Makej vole!
Sep 4, 2021
Makej vole! – Podcast #17 - Vítek Kněžínek - speciál o běžeckých botách
Play • 1 hr 52 min

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách.

Do této epizody jsem si pozval Vítka Kněžínka, kterého určitě většina z vás zná z různých článků o běžeckých botách. Vítek dělal sedm let v Triexpertu, provozuje web botarna.run a v současné době šéfuje značce INOV-8 v rámci Česka a Slovenska. Myslím, že vůbec nebudu přehánět, když řeknu, že v Česku a Slovensku neexistuje borec, který by věděl o běžeckých botách víc než Vítek.

V podcastu jsme probrali téma běžeckých bot, pěkně od začátku – supinace, pronace, neutrální došlap, drop, podle čeho vybírat běžecké boty, na co dát při výběru pozor a mnoho dalších běžeckých témat.

Doufám, že se vám bude tenhle botový speciál líbit a pokud byste se chtěli na něco zeptat (ohledně běžeckých bot nebo i čehokoliv jinýho), tak mi klidně napište na Facebook, Instagram, Youtube nebo do mailu.


Chcete se na něco zeptat?

Doufám, že se vám bude tenhle speciální podcast líbit a pokud byste se chtěli na něco zeptat, tak mi klidně napište na Facebook, Instagram, Youtube nebo do mailu.

A taky budu moc rád, když můj podcast nasdílíte.


Chcete podpořit podcast makej vole a projekt trailrun.cz?

Všechny moje aktivity, které s vámi sdílím mě stojí spoustu času a peněz. Proč to říkám?

Jedna věc je zábava a druhá věc je ten čas a náklady na techniku, cestování a postprodukci. Když se to sečte, tak to je fakt ranec. A mě by hodně pomohlo, kdybyste mi na tyhle blbiny pár drobných přispěli.

Pro tyhle účely jsem si zřídil profil na platformě Patreon, kde mi můžete prostřednictvím pravidelné měsíční platby přispívat 5 €.

Vše najdete na www.patreon.com/trailruncz.

Pro vás drobný, pro mě větší motivace. Děkuju :)


Všechny díly podcastu MAKEJ VOLE! (vč. odkazů na Spotify, Apple Podcast, Google Podcast atd.) najdete zde:

https://www.trailrun.cz/cs/m-273-podcast-makej-vole


Podcast MAKEJ VOLE! funguje za podpory reklamních partnerů, kterým tímto děkuji.

Runsport.cz – Trailová a horská prodejna s eshopem, která vás vybaví pro běh a pohyb v kopcích a horách. Více na www.runsport.cz.

Sportovní sluchátka AfterShokz, které využívají technologii Bone conduction. Můžete si tak vychutnat poslech hudby nebo podcastu a zároveň plně vnímáte okolní zvuky.

Sluchátka AfterShokz koupíte na https://www.runsport.cz/cs/m-277-aftershokz.

Díky a makej vole. Ahoj!

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu