Makej vole!
Makej vole!
Feb 1, 2021
Makej vole! - Podcast #4 – Peggy Marvanová a Pavel Paloncý o Everestingu
Play • 1 hr 7 min

Co je to Everesting, jak medvěd na Slovensku sežral Paloncovi boty a mnoho dalšího se dozvíte v epizodě č. 4 podcastu MAKEJ VOLE!

Markéta „Peggy“ Marvanová – vášnivá cyklistka a ultra blázen. Mimo jiné má za sebou ultra závody, jako jsou např. American Trail Race měří 8100 km - převýšení činí téměř 110.000 metrů nebo Lapland Extreme Challenge - 1050 km, který se svým přítelem dokončila jako první člověk na světě. Peggy můžete znát např. z Extreme Interviews Lucky Výborné, pořadu Gejzír České televize, Všechnoparty Karla Šípa nebo z kanálu přednášek TedX. A nyní i z podcastu MAKEJ VOLE! :)

Pavel Paloncý už v podcastu byl, ale pro jistotu vám ho znovu představím – Pavel alias Palonc dokázal třikrát zvítězit ve 430 km dlouhém závodě The Spine Race, který patří k nejtěžším závodům světa. těžký je nejen vzdáleností, ale také tím, že se koná v lednu v Anglii. Mimo to se Pavel věnuje také závodům typu adventure race a při své premiéře ve Spartan Race dokázal získat stříbrnou medaili z mistrovství světa ve Spartan Race 24 hodin.

Everesting - myšlenka Everestingu je jednoduchá. Cílem je zdolat na kole nebo pěšky v rámci jedné projížďky výšku Mount Everestu, jež činí 8848 metrů. Má to ale jeden háček… tyto výškové metry musíte nastoupat na jednom kopci, stejnou cestou nahoru i dolů.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu