Makej vole!
Makej vole!
Mar 11, 2021
Makej vole! - Podcast #7 – Jak vybrat skialpovou výbavu
Play • 1 hr 11 min

Ahoj, vy tam dole. Vítám vás u podcastu Makej vole, který je určen pro všechny, kdo mají rádi pohyb v horách. Tohle je podcast s pořadovým číslem sedm.

Tentokrát jsem nenatáčel v trailové speciálce Runsport.cz, ale vyrazil jsem do Tišnova, do československé centrály Dynafit. Mým hostem je šéf prodeje značky Dynafit, Tomáš Bystřický, kterýho mimochodem možná znáte jako výbornýho horskýho běžce.

Spousta lidí mi píše s žádostí o radu při výběru skitouringové výbavy. A přesně proto jsem vymyslel tohle dnešní téma. 

S Tomem jsme probrali vše, od historie skitouringu, rozdělení lyží, vázání a bot až po to, proč se tulení pásy jmenujou tulení pásy. Takže pokud se chcete vrhnout na skitouring a nevíte, jak to vlastně funguje, jak vybrat lyže a jestli to zvládnete, tak je tenhle podcast přesně pro vás.

A ještě něco…

Podcast MAKEJ VOLE! je primárně natočený pro poslech. Ale na Youtube k němu existuje i obrazový záznam. Takže jestli vás zajímá, o čem přesně tam mluvíme, jaký barvy nabízí Dynafit pro příští zimní kolekci a proč občas klepneme do stolu, na kterým je mikrofon, tak si na Youtube najděte kanál Trailrun.cz. A nezapomeňte si tam zakliknout odběr, ať vám něco neuteče…

Pokud máte dotazy, tak mi klidně napište na Facebook nebo Instagram, kde mě najdete jako Trailrun.cz. 

Díky a Makej vole! Ahoj!

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu