Kacper Majdan
Kacper Majdan
Sep 23, 2022
To jest już koniec
Play • 4 min
Gdy się zaczyna, nigdy nie myśli się o końcu, ale ten zawsze przychodzi. Tak jest właśnie teraz. Po kilkudziesięciu odcinkach czas się zatrzymać.
Kacper Majdan Podcast to była niesamowita podróż, podczas której padało wiele różnych słów. Gorzkich, zabawnych czy prowokujących, a każde z nich chłonąłem.

Wizyta każdego z Gości była dla mnie niesamowitą przyjemnością, zaszczytem i lekcją. Od początku zależało mi na łączeniu smaków, dlatego spektrum gości było tak szerokie. 
Bez Was nie miałoby to sensu. Dziękuję za każdą minutę spędzoną ze mną w słuchawkach. Zostawiłem Wam całego siebie.
Jedyne co mogę powiedzieć, to że z taką formą nie żegnam się na zawsze. Pomimo że termin jest bliżej nieokreślony – wrócę.
Każda dobra historia – a wierzę, że ta taką była – zasługuje na napisy końcowe:
Olga Rayska, Blauka, Bluszcz, Misia Furtak, Evelina Ross, Ula Dębska, Ola Kori, Rosalie, Mery Spolsky, Cukier, Ofelia, Anna Cieślak, Anna Dec, Angelika Wachowska, Masza Wągrocka, Gina Szymańska, Arek Kłusowski, Organek, Piotr Zola Szulowski, Wiktor Krajewski, Natalia Nykiel, Justyna Klimasara, Sarsa, Paulina Gałązka, Luna, Natalia Przybysz, Jagoda Ruszkowska, Natasza Urbańska, Małgorzata Rozenek Majdan, Nezznalek

Za to, że mogliście ich wszystkich usłyszeć, odpowiadał Kamil Sołdacki, Adrian Kwiatkowski i Mieszko Mahboob.

Za to, że mogliście usłyszeć mnie, odpowiadał zespół Voice House z Jarosławem Kuźniarem na czele.
Dziękuję.
KM
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu