Svět podnikatelek
Svět podnikatelek
Apr 20, 2022
Nečekej, křídla roztáhneš cestou – Kamila Paličková (podnikatelka, cestovatelka a zakladatelka projektu Redline Expedition)
Play • 39 min

V našem rozhovoru se zaměříme nejen na její obrovskou lásku ke zvířatům, nové knize a tvorbě cestovatelského projektu v době, kdy se cestovat nesmělo, ale i na práci se svými talenty a velkou odvahou skočit, protože křídla roztáhneme cestou.

Kamila je česká podnikatelka, cestovatelka, lektorka a zakladatelka projektu Redline Expedition, který umožňuje lidem, jako jsi ty, vyjet místo standardní dovolené do organizací, které se snaží o ochranu ohrožených druhů zvířat a strávit tam dovolenou jako člen týmu. Organizace dostanou peníze a pomocníky, ty výjimečné zážitky. Kamila napsala knihu, kde popisuje právě některé organizace, kam se lidé mohou vypravit, jaká zvířata zvířata potkáš a o způsobu práce.

Článek Nečekej, křídla roztáhneš cestou – Kamila Paličková (podnikatelka, cestovatelka a zakladatelka projektu Redline Expedition) se nejdříve objevil na Svět podnikatelek.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu