Historie... Kasi Warnke - Lepszej okazji nie będzie
Play • 5 min
"Nauczyć się dobrze świętować to jest coś." Dlaczego? Oglądajcie!

Oświeceni Hedoniści są wśród nas. Nie boją się wyzwań, nie boją się świadomie eksperymentować. Docierają daleko, sięgają wysoko, eksplorują świat. Czerpią natchnienie z najdziwniejszych miejsc na swojej drodze, także ukrytych w zakamarkach psychiki. Robią to z klasą i humorem, inspirując innych. Tacy są właśnie nasi rozmówcy i skoro tu jesteś - chyba powinniście się poznać. Zapraszamy.

Kasia Warnke - aktorka teatralna i filmowa. Współpracowała z Teatrem Starym w Krakowie, Teatrem Polskim we Wrocławiu, TR Warszawa i Teatrem Studio w Warszawie, gdzie grała u takich reżyserów jak Krystian Lupa, Grzegorz Jarzyna, Michał Borczuch czy Jan Klata. Zadebiutowała w głównej roli w filmie „W spirali” w reż. Konrada Aksinowicza. Szczególnie ceniona za role w „Ach śpij kochanie” w reż. Krzysztofa Langa, w filmach Patryka Vegi, m.in. „Botoks”, „Kobiety mafii”, „Pętla” czy „Pan T.” w reż. Marcina Krzyształowicza. Kasia obecnie pracuje na planie nowego serialu dla jednej z czołowych stacji premium.

Aleksandra „MishON” Dąbrowska - twórczyni internetowa, która wykorzystuje przestrzeń Youtube oraz swoje zasięgi na social mediach w celach rozrywkowo-edukacyjnych. Nie ma dla niej tematów tabu.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).
Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/

Posłuchaj podcastów na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu