Maffashion - Marzy mi się urlop za 2 lata
Play • 42 min
Wydawałoby się, że ze świecą takich szukać, lecz Oświeceni Hedoniści są wśród nas. Nie boją się wyzwań, nie boją się świadomie eksperymentować. Docierają daleko, sięgają wysoko, eksplorują świat. Czerpią natchnienie z najdziwniejszych miejsc na swojej drodze, także ukrytych w zakamarkach psychiki. Robią to z klasą i humorem, inspirując innych. Tacy są właśnie nasi rozmówcy i skoro tu jesteś - chyba powinniście się poznać. Zapraszamy.

Agnieszka Woźniak- Starak zaprosiła do rozmowy Maffashion. Porozmawiają o zmianach na rynku mody, trendach. Julia opowie o swojej marce - Eppram, jej rozwoju i podróbkach, które ostatnio pojawiły się na rynku. Razem wymienią się uwagami dotyczącymi negatywnych komentarzy i hejtu. Maffashion zdradzi, co najbardziej ją relaksuje.

Julia Kuczyńska „Maffashion” - influencerka, stylistka i bizneswoman. Ma na swoim koncie dziesiątki osiągnięć i wyróżnień m.in. znalazła się wielokrotnie w gronie 50 najbardziej wpływowych ludzi w Polsce, a w 2017 roku na pierwszym miejscu światowego rankingu sporządzonego przez międzynarodową agencję marketingową Tribe Dynamics jako najlepsza i najskuteczniejsza influencerka. Julia pojawiła się na okładkach takich magazynów jak Glamour, L’Officiel, Women's Health czy zagranicznego wydania ELLE. Regularnie pojawia się na pokazach największych domów mody, a jej stylizacje z fashion weeków trafiają na łamy takich tytułów jak Vogue, ELLE, Harper‘s Bazaar.

Agnieszka Woźniak - Starak - dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna, osobowość medialna.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).
Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/

Posłuchaj podcastów na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu