IGO o miłości, muzyce i tajemniczych planach na przyszłość
Play • 59 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Kolejnym gościem Mishon został IGO (Igor Walaszek). Porozmawiają o początkach kariery IGO i o tym jacy artyści ukształtowali jego gust muzyczny. Igor zdradzi, dlaczego woli produkować muzykę sam i czy każdy koncert wygląda tak samo. Uchyli też rąbka tajemnicy i opowie o swoich planach na przyszłość.

Igor Walaszek - znany pod pseudonimem Igo. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine . Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku i od 2015 roku tworzy elektroniczny duet Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas sześć płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w marcu 2019 roku album "Prognozy" zespołu Clock Machine. Latem bieżącego roku zaplanowana jest premiera "Satellite" - trzeciego albumu Bass Astral x Igo. W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem. Obecnie pracuje nad solowym materiałem. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, czy Sistars.

FB: https://fb.me/IgorWalaszekIgo/
IG: https://www.instagram.com/igorwalaszek/

Aleksandra „Mishon” Dąbrowska - twórczyni internetowa, która wykorzystuje przestrzeń Youtube oraz swoje zasięgi na social mediach w celach rozrywkowo-edukacyjnych. Nie ma dla niej tematów tabu.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).

Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/

Szukaj nas na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu