Maciej Musiał - dojrzałość, miłość do życia i ludzi, podróże
Play • 48 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Maja Sablewska zaprosiła do siebie Maćka Musiała. Aktor opowie o rozwoju swojej kariery i decyzjach, które zmieniły jej los. Opowie o tym, dlaczego wizyta w Stanach była fiaskiem, ale też co wyniósł z tej podróży. Podzieli się swoimi opowieściami dotyczącymi polskich i zagranicznych produkcji.

Maciej Musiał - Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Do tej pory aktor wystąpił w wielu produkcjach, nie tylko telewizyjnych, ale również filmowych. Publiczność miała okazję zobaczyć go także w takich serialach, jak: „Prawo Agaty”, „Czasu Honoru – Powstanie”, „Krew z krwi”. Wiosną 2013 roku dołączył do ekipy The Voice Of Poland, gdzie wciela się w rolę prowadzącego. Aktor zagrał również jedną z głównych ról w pierwszej polskiej produkcji platformy Netlflix – serialu „1983”, którego był także koproducentem. Maciek wziął także udział w długo wyczekiwanej produkcji Netflixa – amerykańskim „Wiedźminie”. Maciek jako jedyny Polak weźmie również udział w najnowszej produkcji Netflix’a „1899”, którą tworzą twórcy kultowego na całym świecie serialu „Dark”. Z kolei w 2019 roku amerykański magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej wpływowych gwiazd w Europie w rankingu „30 under 30”.

Majka Sablewska - doradczyni wizerunkowa. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od prowadzenia autorskiego programu “Sablewskiej sposób na modę”, który emitowany był na antenie TVN Style. Maja dzięki przeprowadzanym metamorfozom wizerunkowym, inspiruje i motywuje dziesiątki tysięcy kobiety oraz mężczyzn w całej Polsce.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).
Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl

Szukaj nas na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH 
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu