Jakiego rapera brakowałoby Red Lipstick Monster?
Play • 55 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

MishON gości u siebie Red Lipstick Monster. Jakie projekty ma w planach Ewa? Czy Red Lipstick Monster słucha swoich fanów, czy pomagają jej w rozwijaniu kanału? Jaki projekt Ewy nie wypalił, ze względu na jej wysokie wymagania? Co łączy Mishon z jej gościem, która z nich organizuje bardziej szalone imprezy? Oglądajcie, by dowiedzieć się więcej!

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, w sieci znana jako Red Lipstick Monster, jest niekwestionowaną królową polskiego YouTuba. Prowadzi kanał makijażowy, który na bieżąco śledzi prawie 1,5 miliona internautów. Tyle samo obserwujących ma na swoim koncie na Instagramie, gdzie inspiruje swoich odbiorców i zmienia sposób postrzegania piękna. Jest autorką 3 bestsellerowych książek. Makijaż to dla Ewy narzędzie artystycznej ekspresji. Nie boi się nim bawić, tworzyć coś z niczego, testować i rozpracowywać każdy kosmetyk, który wpadnie w jej ręce. W tym właśnie tkwi jej sukces - prawdziwą pasję przełożyła na dobrze działający biznes, który niedługo rozszerzy się o jej własną markę.

Aleksandra „ @MishON ” Dąbrowska - twórczyni internetowa, która wykorzystuje przestrzeń Youtube oraz swoje zasięgi na social mediach w celach rozrywkowo-edukacyjnych. Nie ma dla niej tematów tabu.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu