Kasia Mecinski - youtuberka o podróżowaniu, poznawaniu świata i ludzi
Play • 50 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Kasia Mecinski z kanału Fifty na pół to kolejny gość Mishon. Razem porozmawiają o tym, co różni Polskę, USA i Japonię. Kasia odpowie na pytanie, czy chce dalej podróżować i spełnić swój plan mieszkania na wszystkich kontynentach. Powie, co podoba się jej w polskim weselu, czy Japończycy są hedonistami i czym jest „woke”.

Kasia Mecinski to Polish-American Girl. Jest Kobietą, Feministką, Przedsiębiorczynią, Twórczynią i Vlogerką. Wychowała się w USA, doświadczenie zawodowe zdobywała w Japonii, obecnie mieszka w Polsce. Autorka kanału „Fifty na Pół” o wielokulturowości, współzałożycielka i CEO firmy Tofu Media w Japonii, pomysłodawczyni książki „Nie obraź się, ale” o presji wśród kobiet przez pryzmat Internetu.

Aleksandra „Mishon” Dąbrowska - twórczyni internetowa, która wykorzystuje przestrzeń Youtube oraz swoje zasięgi na social mediach w celach rozrywkowo-edukacyjnych. Nie ma dla niej tematów tabu.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18).
Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/

Szukaj nas na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu