Michał Szpak o przełomowych momentach w swojej karierze i planach na przyszłość
Play • 55 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Majka zaprosiła do rozmowy Michała Szpaka. Jaki był efekt przełomowego spotkania po latach? Michał opowiadał między innymi o hejcie, pokorze, świadomości siebie. Podczas spotkania nie zabrakło też rozmowy o przełomowych momentach w karierze artysty i planach związanych z nową płytą.

Michał Szpak to jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Od czasu debiutu w programie X-factor, zaledwie dekadę̨ temu, zdążył już na stałe zadomowić́ się̨ na polskiej scenie muzycznej i zdobyć szereg nagród i wyróżnień. Jego dwa wydane dotychczas albumy, Byle być sobą i Dreamer, pokryły się̨ platyną i złotem. Michał Szpak od kilku lat jest jednym z trenerów w programie The voice of Poland. W 2019 r. został przez widzów wybrany najlepszym trenerem dziesięciu edycji tego programu w Polsce.

Majka Sablewska - doradczyni wizerunkowa. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od prowadzenia autorskiego programu “Sablewskiej sposób na modę”, który emitowany był na antenie TVN Style. Maja dzięki przeprowadzanym metamorfozom wizerunkowym, inspiruje i motywuje dziesiątki tysięcy kobiety oraz mężczyzn w całej Polsce.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18). Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl
Szukaj nas na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH 
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu