Czy Kamil Nożyński i Saful to ta sama osoba?
Play • 34 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Tym razem Maja Sablewska zaprosiła do swojej rozmowy Kamila Nożyńskiego. Wspólnie porozmawiają o rapie i aktorstwie. Saful zdradzi swoje plany dotyczące nowej płyty. Odpowie na pytanie, czy chciałby znowu wcielić się w rolę Kuby Niteckiego - w drugiej części „Ślepnąć od świateł”.

Kamil „Saful” Nożyński jest raperem i aktorem naturszczykiem. Razem z grupą Dixon37 wydał trzy płyty, z których każda osiągnęła status złotej. Zagrał główną rolę w głośnym serialu, produkcji HBO Europe, „Ślepnąc od świateł” zrealizowanym na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka

Maja Sablewska - doradczyni wizerunkowa. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od prowadzenia autorskiego programu “Sablewskiej sposób na modę”, który emitowany był na antenie TVN Style. Maja dzięki przeprowadzanym metamorfozom wizerunkowym, inspiruje i motywuje dziesiątki tysięcy kobiety oraz mężczyzn w całej Polsce.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18). Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu