"Tylko nudny człowiek się nudzi" - jak Mateusz Gessler korzysta z życia?
Play • 41 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście porozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować. 

Patricia Kazadi rozmawia z Mateuszem Gesslerem o jego burzliwej drodze zawodowej - o tym jak zmienił swoje życie i został kucharzem i restauratorem. Mateusz przedstawia swój przepis na poznawanie i smakowanie świata. Opowie też o tym jakie dania i smaki lubi. W rozmowie nie zabraknie też przepisu na najlepszą zupę na niedzielę – słynną ogórkową.

Patricia Kazadi - piosenkarka z wielkim sercem i ogromną charyzmą. Bezkompromisowo dąży do realizacji swoich celów – zarówno tych muzycznych, jak i prywatnych.

Mateusz Gessler – uważa, że bycie restauratorem i kucharzem to najlepszy, choć zarazem najtrudniejszy zawód świata i nie chce robić niczego innego, ponieważ właśnie ta praca daje mu wiele radości, a w życiu to jest najważniejsze. Mateusz nie jest typem domatora. Dużo podróżował i mieszkał w wielu miejscach na świecie - we Francji, Kanadzie, Szwajcarii wszędzie czując się dobrze. Uwielbia słuchać ludzi, uczyć się nowych rzeczy i żyć aktywnie, ciągle odkrywając coś nowego, bo świat jest dla niego szalenie interesujący. Świetnie sprawdza się w roli prowadzącego warsztaty czy pokazy kulinarne. Autor książek kucharskich "Moja Kuchnia Polska" oraz "Smaki dzieciństwa".

Podcast sponsorowany przez markę Glo i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich (+18). Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu