Gosia Baczyńska – jak dostać zaproszenie na paryski Fashion Week?
Play • 46 min
Witaj w świecie Oświeconych Hedonistów – w naszym podcaście rozmawiamy z ludźmi, którzy nie boją się podejmować wyzwań i świadomie eksperymentować.

Maja Sablewska zaprosiła Gosię Baczyńską – prawdziwą królową na wojnie. Majka szuka odpowiedzi na pytanie - jaka jest Gosia Baczyńska prywatnie? Gosia opowiada nie tylko o sobie, ale i swoim życiu zawodowym, sukcesach i ciężkiej pracy, jaką włożyła w kolejne projekty i budowanie własnej marki. Dzięki podcastowi będzie można poznać historię pierwszego polskiego pokazu na paryskim Fashion Weeku.

Gosia Baczyńska była pierwszą polską projektantką zaproszoną przez Francuską Federację Mody do prezentacji swoich kolekcji podczas pokazów prêt-à-porter w trakcie oficjalnego kalendarza Paris Fashion Week. Gosia spełnia marzenia kobiet i urzeczywistnia je w swoich projektach. Spektakularne kreacje Gosi Baczyńskiej zachwycają na wybiegu, ale są również do noszenia na co dzień. Kobiety w kreacjach Gosi Baczyńskiej są zmysłowe, olśniewające i niezwykle kobiece.

Majka Sablewska - doradczyni wizerunkowa. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od prowadzenia autorskiego programu “Sablewskiej sposób na modę”, który emitowany był na antenie TVN Style. Maja dzięki przeprowadzanym metamorfozom wizerunkowym, inspiruje i motywuje dziesiątki tysięcy kobiety oraz mężczyzn w całej Polsce.

Podcast sponsorowany przez markę glo, przeznaczony dla osób pełnoletnich (+18). Więcej informacji na https://www.oswiecenihedonisci.pl/

Szukaj nas na:
Spotify: http://spoti.fi/3rUO0kH
Apple Podcasts: http://apple.co/3djzi2D
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu