#053 Jak dostać pracę w Szwecji? Rozmowa z Agatą Ceglecką
Play • 33 min
Ten odcinek to prawdziwy must-have dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak znaleźć pracę w Szwecji. Agata Ceglecka, autorka podcastu Kierunek Szwecja i specjalistka od HR i szwedzkiego prawa pracy, daje konkretne wskazówki o co zadbać, kiedy staramy się o pracę w Szwecji.

Jaką rolę ma podczas procesu rekrutacyjnego profil na LinkedIn? Dlaczego ważne jest, by na rozmowie wtrącić kilka detali o swoim prywatnym życiu? I czy aby dostać pracę w Szwecji... musisz pić kawę? Tego dowiesz się z naszej rozmowy.

Przygotowałam też dla Ciebie coś specjalnego. Po odsłuchaniu podcastu wiele szczegółów może wypaść Ci z głowy, a jeśli słuchasz odcinka na spacerze, to pewnie trudno Ci cokolwiek zanotować. Zostaw mi więc poniżej swój adres e-mail, a ja prześlę Ci checklistę, dzięki której na bieżąco odhaczysz, co masz już zrobione w procesie starania się o pracę w Szwecji. Jeżeli na blogu czy w podcaście pojawią się kolejne tematy z tym związane, również dam Ci znać!

Checklista do pobrania na www.losiologia.pl/53Zabierz nas ze sobą na spacer i daj znać, jak Ci się szło w naszym towarzystwie.

Bądźmy w kontakcie: Instagram
Facebook
YouTube
e-mail: alicja@losiologia.pl
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu