#052 Uzdrawiająca moc podcastów -Rozmowa z Rzęsolożką Veroniką
Play • 38 min
Hej! Nowy sezon Łosiologii wystartował! Otwieram go razem z Veroniką Biedrzycką, czyli nikim innym jak Rzęsolożką z Krainy Fiordów. A kiedy nadają dwie podcasterki, możecie być pewni: tematy nigdy się nie kończą. O czym opowiadamy Wam w tym odcinku?

W pogodnej atmosferze mówimy o relacjach – również tych podcastowych, o ludziach, którzy pomagają nam tworzyć w internecie, ale również o samotności i chwilach, kiedy nagrywanie podcastu motywowało do wstania z łóżka.

Zamiast o strategii w nagrywaniu podcastu – usłyszysz o prawdzie, uczeniu się przez podcast, wspieraniu słuchaczy w ważnych dla nich rzeczach i o byciu sobą. Bo jak inaczej astrologia zmieściłaby się w podcaście o stylizacji rzęs? Zabierz nas ze sobą na spacer i daj znać, jak Ci się szło w naszym towarzystwie.

Chcesz zacząć nagrywać własny podcast, ale nie wiesz jak? W tym odcinku mówimy o kursie podcastingu Marka Jankowskiego z podcastu Mała Wielka Firma "PodcastPro". Nowa edycja kursu rozpoczyna się 6 lutego 2023. Dołącz do grona kursantów klikając w poniższy link:
Tu znajdziesz ofertę kursu PodcastPro


Bądźmy w kontakcie:
Instagram
Facebook
YouTube:
e-mail: alicja@losiologia.pl

Veronikę znajdziesz tu:www.rzesolozka.pl
oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/rzesolozka.pl/

Postaw mi kawę w serwisie BuyCoffee:buycoffee.to/losiologiabuycoffee.to/losiologiabuycoffee.to/losiologia
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu