#047 Aktywnie i blisko natury. Rozmowa w "Świecie burzy"
Play • 50 min
Ten odcinek to rozmowa jaką przeprowadziła ze mną Julia z podcastu „Świat burzy”. Julia wypytała mnie o Szwecję, o Wysokie Wybrzeże, o spacery i friluftsliv i wiele innych rzeczy, które wiążą się ze Szwecją oraz tym, czy zajmuję się na codzień. 

Julia miała bardzo fajne pytania oraz wiedzę, bo choć sama na codzień mieszka w Polsce, to często podróżuje do Skandynawii. Bardzo podobało mi się to, że pokazała mi, jak wiele mi samej ucieka. A to dlatego, że tak wiele rzeczy wydaje mi się „normalnych” i „oczywistych” po prawie dekadzie mieszkania w Skandynawii i że te oczywiste oczywistości mogą zaskakiwać innych i być interesujące. 

Rozmawiamy również o kwestiach bezpieczeństwa, np. o używaniu kamizelek odblaskowych i kasków. Podczas tej rozmowy miałyśmy tzw flow, czyli rozmowa leciała, czas leciał i Julia podzieliła ten odcinek na dwie części. 

Ja dzisiaj przedstawiam Ci tą pierwszą, drugą część pt. „O Szwecji, friluftsliv i łosiach” znajdziesz w podcaście Julii.

Podcast Świat Burzy znajdziesz tu: https://open.spotify.com/show/6B3bDiKNQbd4dNDDVJhgey?si=58d8aa63f076481a&nd=1
Profil Julii na instagramie tu: https://www.instagram.com/swiatburzy/

A jeśli interesuje Cię tematyka Skandynawii, podróżownia, rozwoju osobistego to w „Świecie burzy” znajdziesz sporo odcinków zarówno z gośćmi jak i opowiadania samej Julii. 

Ja naszą rozmowę wspominam bardzo pozytywnie, dlatego dziś zamiast moich solowych wypocin zapraszam Cię do trochę innego formatu.

A za dwa tygodnie przesiadamy się na kajak i ruszamy na zimne wody Północy. 
Miłego słuchania :)
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu