#008 O aktywnosci fizycznej i dbaniu o siebie z Klaudia Kaliisa
Play • 44 min
Klaudia Kaliisa to polska trenera fintess, która od 10 lat mieszka w Danii. Kobieta rakieta. Swoją uwagę skupia na zdrowym odżywianiu oraz aktywności fizycznej.

Klaudia opowiada jak dotarła do miejsca, w którym znajduje się teraz. Jak z dziewczynki, która błagała mamę o zwolnienia z wf-u stała się trenerką finessu i przepadła w otchłani siłowni. Jak pewnym momencie swojego życia przytyła 8 kilogramów i ze szczupłej osoby stała się "świnką" jak to określił jej dziadek.

Od tej pory minęła prawie dekada. Klaudia wpadła w wir treningów, zaczęła o siebie lepiej dbać, a co za tym idzie lepiej się odżywiać. Zbudowała pewność siebie, poczuła co tak na prawdę sprawia jej przyjemność. Pokochała pracę z ludźmi i to dla niej porzuciła pracę w duńskiej korporacji.

Klaudia pracuje teraz głównie z kobietami. Poprzez zmianę nawyków żywieniowych oraz włączenia aktywności w swoje życie pomaga mi budować pewność siebie. Uczy, aby pamiętać o sobie i swoim zdrowiu. Powtarza jak ważne jest, aby nie odkładać tego na "później". Zachęca do tego, aby o siebie dbać. Poprzez odpowiednią dietę oraz ćwiczenia.

Jak sama powtarza nie lubi diet, które mogą pomoc na krótką metę, ale nie są rozwiązaniem na całe życie. Zachęca do jedzenia zdrowo i regularnie. Do włączania dużej porcji warzyw i owoców każdego dnia.

W tej rozmowie mówimy także o samorozwoju. O uczeniu się, czytaniu i byciu ciekawym świata. O pracy nad sobą nie tylko poprzez dietę i ćwiczenia, ale także samoodukację. 
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu